Wałbrzych: II liga siatkówki: Victoria – AZS Opole 3–1

Środa, 5 grudnia 2012, 19:43
Aktualizacja: Czwartek, 6 grudnia 2012, 7:58
Siatkarze Victorii w kolejnym ligowym meczu pokonali AZS Opole 3–1.

Pierwszy set nie miał właściwie historii. Victoria prowadziła najpierw 6-1, a później nawet 20-9. Ostatecznie nasz zespół rozbił rywala do 13. Chyba lepszego początku kibice nie mogli sobie wymarzyć.

Drugi set ponownie przebiegał pod dyktando wałbrzyszan. Prowadziliśmy 4-0, a później 18-6. W tej partii Victoria dała ugrać rywalowi nieco więcej punktów, bo 16, ale nie pozostawiła AZS-owi złudzeń, kto jest lepszy tego dnia.

Trzecia partia to kompletna zapaść formy podopiecznych Marka Olczyka. Jeszcze do stanu 7-9 trwała wyrównana walka, ale później coś się zupełnie zacięło w wałbrzyskiej maszynie. Nasi byli w stanie ugrać zaledwie 18 punktów w secie i zaczęło się robić nerwowo.

Początek czwartego seta był bardzo zacięty. Wynik oscylował najczęściej wokół remisu (2-2, 7-7). Wreszcie Victoria przyspieszyła grę i zaczęła osiągać przewagę. Nasi odskoczyli na 5, a za chwilę na 7 punktów i stało się jasne, że ten mecz może wygrać tylko Wałbrzych.

Victoria PWSZ Wałbrzych - AZS Opole 3-1 (25-13, 25-16, 18-25, 25-17)