Czytających: 4782

Katowice: II liga siatkówki: Seria porażek Victorii PWSZ kontynuowana

Poniedziałek, 10 października 2011, 14:33
Aktualizacja: 14:34
Nadal fatalnie w rozgrywkach II ligi spisują się siatkarze wałbrzyskiej Victorii. Tym razem gracze Janusza Ignaczaka ulegli w Katowicach z miejscowym Spodkiem 1–3.

W pierwszym secie długimi fragmentami mecz miał wyrównywa przebieg. Wałbrzyszanie przeplatali udane zagrania prostymi błędami, a więc robili dokładnie to samo, co we dwóch wcześniejszych meczach. Pierwszego seta wygrali gospodarze do 21. Drugi set był bardzo dobry w wykonaniu Victorii. Nasi siatkarze nie dali w nim żadnych szans ekipie Spodka i zwyciężyli pewnie do 16. Wydawało się, że po tej wygranej partii wałbrzyszanie pójdą za ciosem i odniosą upragnione zwycięstwo. Nic bardziej mylnego. Trzeci set to znów słaba gra Victorii i wygrana miejscowych do 20. W czwartym secie naszym siatkarzom zabrakło motywacji i dość łatwo Spodek wygrał tę partię do 17, a cały mecz 3-1.

Spodek Katowice – Victoria PWSZ Wałbrzych 3-1 (25-21, 16-25, 25-20, 25-17)

Victoria: Leński, Radojewski, Gądek, Tomiałowicz, Zieliński, Olszewski oraz Wierzbicki (libero) oraz Sdebel, Gajek, Ostapiuk, Nowakowski, Broj.