Milicz: II liga siatkówki: Przywieźli punkt z Milicza

Niedziela, 18 listopada 2012, 10:02
Aktualizacja: 10:03
Siatkarze Victorii PWSZ przegrali w Miliczu z miejscowym KS–em 2–3.

Pierwszy set był w długich fragmentach wyrównanym spotkaniem, ale w decydujących momentach to miejscowi przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bardzo podobny przebieg miała również druga partia. Podopieczni Marka Olczyka do pewnego momentu toczyli zacięty bój z ekipą z Milicza, by w pewnych sytuacjach popełnić kilka prostych błędów, które zadecydowały o triumfie gospodarzy.

Sytuacja na parkiecie zaczęła zmieniać się wraz z nadejściem trzeciego seta. Od początku prowadziła Victoria, który wypracowała kilka punktów przewagi i spokojnie kontrolowała wydarzenia na parkiecie. Milicz nie miał w tym okresie argumentów, by dogonić Wałbrzych i zrobiło się 2-1 w setach.

Początek czwartej partii to wymiana punkt za punkt. W środkowej fazie seta wałbrzyszanie odskoczyli na kilka punktów, i mimo olbrzymich starań Milicza, dowieźli zwycięstwo w secie do końca.

Niestety, w decydującym piątym secie, bardzo zmobilizowani i zmotywowani gracze gospodarzy, nie dali za bardzo pograć naszym siatkarzom i wygrali tę partię do 10, a cały mecz 3-2.

KS Milicz – Victoria Wałbrzych 3-2 (25-21, 25-22, 19-25, 23-25, 15-10)