Zalogowanych: 7

Bielawa: II liga siatkówki: Pewne zwycięstwo odniesione w Bielawie

Niedziela, 2 grudnia 2012, 19:21
Aktualizacja: 19:21
Siatkarze Victorii Wałbrzych bez większych problemów uporali się z Bielawianką. Nasi wygrali na parkiecie w Bielawie 3–0.

Bielawianka, dowodzona przez Dariusza Ratajczaka, w meczu z Victorią nie miała wiele do powiedzenia.

Pierwszy set był bardzo wyrównany. Walka toczyła się niemal punkt za punkt. W końcówce więcej zimnej krwi zachowali podopieczni Marka Olczyka i to oni przechylili szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

Druga partia przebiegała znacznie spokojniej. Wałbrzyszanie prowadzili od początku i nie dali sobie odebrać wygranej w tym secie. W trzecim secie siatkarze Bielawy postawili trudniejsze warunki, ale to Victoria kontrolowała wydarzenia, bowiem niemal przez całą partię nasi prowadzili 2-4 punktami i seta wygrali do 22.

Bielawianka Bielawa – Victoria Wałbrzych 0:3 (23:25, 19:25, 22:25)