Wałbrzych: II liga siatkówki mężczyzn: Bezproblemowa wygrana

Poniedziałek, 18 lutego 2019, 9:57
Aktualizacja: 10:16
Siatkarze MKS–u Aqua Zdrój Wałbrzych po raz drugi bardzo pewnie pokonali Juvenię Głuchołazy w walce o awans do I ligi.

Od początku wczorajszego meczu uwidoczniła się przewaga wałbrzszan, którzy prowadzili 3-1, 10-4, a później 19-7. Zespół gości zupełnie nie miał argumentów, by nawiązać walkę z podopiecznymi Janusza Bułkowskiego, którzy pierwszą partię wygrali do 12.

Drugi set miał bardzo podobny przebieg, bowiem od początku to gospodarze narzucili swój rytm gry, a gości stać było jedynie na pojedyncze skuteczne akcje. W efekcie MKS wygrał seta jeszcze wyżej, bo do 10.

W trzeciej partii nieco rozluźnieni gracze z Wałbrzycha pozwolili na nieco więcej słabiutkiej ekipie Głuchułaz, ale to i tak był set rozgrywany pod całkowitą kontrolą lidera. Partia wygrana do 17, a cały mecz spokojnie 3-0.

MKS Aqua Zdrój Wałbrzych - Juvenia Głuchołazy 3-0 (25-12, 25-10, 25-17)