Czytających: 3696

Wrocław: II liga siatkówki: Gwardia Wrocław – Victoria PWSZ Wałbrzych 3–1

Środa, 2 listopada 2011, 14:42
Aktualizacja: Środa, 30 listopada 2011, 9:23
Nie udał się wyjazd do Wrocławia siatkarzom Victorii PWSZ Wałbrzych. Nasi ulegli faworyzowanym gospodarzom 1–3.

Nasi nie jechali do Wrocławia w roli faworyta, ale po nieco lepszej postawie w ostatnich meczach, kibice z Wałbrzycha liczyli, że Victoria postawi trudne warunki wrocławianom. I tak w istocie było.

Początek pierwszej partii to dobra postawa wałbrzyszan. Niestety, proste błędy i większa mobilizacji w ekipie z Wrocławia spowodowały, że w decydujących momentach tego seta Gwardia przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Drugi set był bardzo wyrównany. I znów naszym zabrakło zimnej krwi, bo mieliśmy kilka piłek setowych, ale to wrocławianie cieszyli się z kolejnego wygranego seta. W trzecim secie wreszcie Victoria od początku do końca grała tak jak powinna i zwyciężyła w tej partii do 17. Niestety, czwarty set okazał się ostatnim, bowiem przy stanie po 24, dwie ostatnie piłki wywalczyli miejscowi i pokonali nasz zespół 3-1.

Gwardia Wrocław – Victoria PWSZ Wałbrzych 3-1 (25-21, 30-28, 17-25, 26-24)