Czytających: 4520

Kraj: II liga piłkarska: Nadal w dole tabeli

Wtorek, 26 sierpnia 2014, 14:23
Aktualizacja: 14:24
Po porażce w Katowicach, sytuacja piłkarzy wałbrzyskiego Górnika nie poprawiła się. Nasi nadal znajdują się w strefie spadkowej.

Górnik prowadził w Katowicach 1-0 do przerwy, ale w drugiej połowie nie potrafił dowieźć korzystnego wyniku do końcowego gwizdka arbitra. Sytuacja biało-niebieskich robi się nieciekawa, tym bardziej, że drużyny znajdujące się w tabeli przed nami punktują.

W innych meczach tej serii spotkań, lider z Kluczborka potwierdził wysokie aspiracje i wygrał na wyjeździe z Limanovią. Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Pruszkowie, gdzie Znicz podzielił się punktami ze Stalą Mielec, a nasz najbliższy ligowy rywal, a mianowicie beniaminek Nadwiślan Góra, przegrał u siebie 1-2 ze Stalą Stalowa Wola.

Wyniki:

Znicz Pruszków - Stal Mielec 1-1 (Maciej Górski 40 - Mateusz Załucki 90)

Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice 0-0

Okocimski KS Brzesko - Kotwica Kołobrzeg 1-1 (Mateusz Kasprzyk 35 - Jakub Poznański 64 (k)

Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Sosnowiec 0-1 (Tomasz Szatan 46)

Limanovia Limanowa - MKS Kluczbork 0-1 (Adam Orłowicz 8)

Raków Częstochowa - Wisła Puławy 1-0 (Łukasz Kmieć 31)

Rozwój Katowice - Górnik Wałbrzych 2-1 (Kamil Glenc 67, Sebastian Gielza 81 - Adrian Moszyk 31)

Nadwiślan Góra - Stal Stalowa Wola 1-2 (Bartłomiej Setlak 67 - Łukasz Sekulski 13, 23)

Siarka Tarnobrzeg - Energetyk ROW Rybnik 1-1 (Dariusz Frankiewicz 73 (k) - Michał Płonka 68)