Czytających: 5336

Kościan: II liga koszykówki: Obra nas nie zaskoczyła

Niedziela, 19 lutego 2017, 12:26
Aktualizacja: 12:27
Koszykarze wałbrzyskiego Górnika pewnie pokonali na wyjeździe Obrę Kościan 89–69.

Mecz od początku układał się po myśli wałbrzyszan, którzy już po 10 minutach prowadzili różnicą 13 punktów. Gospodarze starali się nawiązać wyrównaną walkę w drugiej kwarcie i nieco zniwelowali dystans i po 20 minutach było zaledwie 36-44 dla Górnika. W trzeciej kwarcie to jednak znów biało-niebiescy wzięli sprawy w swoje ręce i powiększyli przewagę, a ostatnia ćwiartka była już tylko formalnością. W naszym zespole po raz kolejny świetnie zagrał Piotr Niedźwiedzki, któremu wtórował Rafał Niesobski, a przebudził się po kilku przeciętnych meczach również Marcin Wróbel.

Obra Kościan – Górnik Trans.eu Wałbrzych 69:89 (12:25, 24:19, 15:26, 18:19)

Górnik: Niedźwiedzki 20, Niesobski 19, Wróbel 16, Bochenkiewicz 9, Glapiński 8, Jeziorowski 6, Durski 4, Rzeszowski 4, Kozak 3, Ratajczak 2, Krówczyński 0.