MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

I Piknik Strzelecki już w najbliższą niedzielę

Wiadomości: REGION, Jedlina-Zdrój
Wtorek, 17 sierpnia 2010, 13:29
Aktualizacja: 13:30
Autor: red
I Piknik Strzelecki odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia o godzinie 14.00 w Jedlinie – Zdroju przy ulicy Plac Zdrojowy 4.

W ramach pikniku swoje stanowiska promocyjne wystawią: Jednostka Strzelecka 2034 Wałbrzych, Muzeum Broni i Militariów oddział II Witoszów Dolny, Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych Wrocław.

Na tych stanowiskach będzie można zobaczyć współczesną oraz historyczną broń palną używaną przez armie wielu krajów, jak również sprzęt inżynieryjno - saperski, przeciwchemiczny i łącznościowy używany na współczesnym polu walki. Nie zabraknie atrakcji dla amatorów strzelectwa. JS 2034 Wałbrzych przygotuje stanowisko strzeleckie dla karabinków pneumatycznych na dystansie 30 metrów.

Impreza jest możliwa dzięki pomocy Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju, które równolegle tego dnia organizuje „Festiwal Zupy".

Czytaj również

Pieniądze dla działkowców

Co ze stadionem?

Uroczyste obchody

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~sztyrlic i henio 17-08-2010 22:31
Najmocniejsze stanowisko zaprezentuje Henio ze szwagrem Józkiem ,byłym strzałowym. Będą hukać z kalichlorku, karbidu i kilku pamiątkowych zapalników górniczych. tym bardziej że mamy już transport! Edi zaoferował się już ze swoim trójkołowym wózkiem inwalidzkim! No chyba że nas nie wpuszczą bo ze Szczawna Zdroju nas pogonili...
~JANUSZ 18-08-2010 12:24
MAM PYTANIE CZY JEST PRZEWIDZIANY JAKIŚ TRANSPORT Z WAŁBRZYCHA ?
~sztyrlic i henio 18-08-2010 14:52
Przykro mi Janusz ale wózek Edi,ego jest tylko trzymiejscowy...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kuchciński nie zaszkodził

Dyduch z numerem 1

Radni będą głosować w sprawie referendum

Falstart Górnika

Ratują koźlęta