Czytających: 5308

Częstochowa: I liga siatkówki: Słaba postawa i porażka do zera

Niedziela, 16 października 2016, 10:54
Aktualizacja: 10:55
Siatkarze Victorii zagrali w Częstochowie bardzo słabe zawody i przegrali z miejscowym Norwidem 0–3.

Pierwszy set do stanu 10-8 dla Victorii nie wyglądał źle w wykonaniu podopiecznych trenera Przemysława Michalczyka. Jednak z akcji na akcję ta gra wałbrzyszan zaczęła wyglądać coraz gorzej i w efekcie Norwid odskoczył na 17-13 i dowiózł wygraną do 21.

Druga partia miała bardzo podobny przebieg. To wałbrzyszanie początkowo prezentowali się lepiej i prowadzili 8-6. Z czasem jednak miejscowi zaczęli dochodzić do głosu i na drugą przerwę techniczną Norwid schodził przy prowadzeniu 16-14. Niestety, nasz zespół nie umiał już właściwie zareagować na wydarzenia na boisku i przegrał seta do 18.

Trzeci set był zły w wykonaniu Victorii. Od początku ton nadawali miejscowi, którzy prowadzili 9-6. Naszych siatkarzy było wprawdzie stać na doprowadzenie do stanu po 13, ale potem znów zaczęliśmy popełniać proste, niewymuszone błędy i w efekcie Częstochowa prowadziła 18-15, a seta wygrała do 21.

Norwid Częstochowa – Victoria PWSZ Wałbrzych 3-0 (25-21, 25-18, 25-21)