Czytających: 3991

Wałbrzych: I liga siatkówki mężczyzn: Trzecia wygrana z rzędu

Niedziela, 28 stycznia 2018, 13:35
Aktualizacja: 13:56
Siatkarze MKS–u Aqua Zdrój Wałbrzych kontynuują zwycięską passę i pokonali KPS Siedlce 3–0.

Tylko pierwsze piłki inauguracyjnego seta były wyrównane. Później z każdą chwilą nasz zespół budował przewagę (6-4, 9-4), jednak wtedy coś się zacięło w drużynie trenera Bułkowskiego i goście szybko dogonili naszą ekipę i było po 10. W pewnym momencie Siedlce prowadziły 16-18, ale na szczęście wałbrzyszanie otrząsnęli się i w końcówce wykazali swoją wyższość i wygrali seta do 22.

Druga partia długimi fragmentami była zacięta. Często było remisowo (9-9) i od tego momentu nasi zaczęli znów budować przewagę. Zrobiło się 16-12, a później Aqua Zdrój utrzymywali kilkupunktową przewagę i tak było do końca tej partii, którą wygraliśmy do 21.

Trzeci set początkowo zdominowali wałbrzyszanie. Prowadzili od początku (8-3). Goście jednak w pewnym momencie zdołali doścignąć trochę rozkojarzonych graczy z Wałbrzycha i zrobiło się po 14. Później trwała walka punkt za punkt, ale ostateczny cios zadali gospodarze i wygrali partię do 23, a mecz 3-0.

MKS Aqua Zdrój Wałbrzych - KPS Siedlce 3-0 (25-22, 25-21, 25-23)