Czytających: 5227

Sanok: I liga siatkówki: Bez wygranej na wyjeździe

Piątek, 20 stycznia 2017, 15:40
Aktualizacja: 15:46
Kolejnej wyjazdowej porażki doznali siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych, którzy ulegli 1–3 w Sanoku.

W pierwszym secie rywal dość szybko poukładał grę i prowadził kilkoma punktami i w efekcie wałbrzyskiej drużynie udało się ugrać 19 punktów. W drugiej partii podopieczni Przemysława Michalczyka pokazali się z dobrej strony, kontrolowali wydarzenia na parkiecie i pewnie wygrali. I to było wszystko na co tego dnia stać było wałbrzyskich siatkarzy. W dwóch kolejnych setach miejscowi bez większych problemów poradzili sobie z przeciętnie grającą Victorią i w efekcie kolejna wyjazdowa porażka naszych zawodników stała się faktem.

TSV Mansard Transgaz Travel Sanok – Victoria PWSZ Wałbrzych 3:1 (25:19, 19:25, 25:13, 25:21)