Czytających: 5132

Wałbrzych: GZS nr 2 najlepszy

Czwartek, 12 września 2013, 13:31
Aktualizacja: 13:32
Niegościnni okazali się zawodnicy z Gminnego Zespołu Szkół nr 2 przy ul. 11 Listopada. W rozgrywanym Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska zostawili w pokonanym polu PSP 21, PSP 15 i PSP 37.

Przez dwa dni na Orliku przy GZS nr 2 w Wałbrzychu rozgrywany był Turniej Orlika w kategorii chłopców. W poniedziałek grała grupa młodsza, a we wtorek starsza.

Grupę młodszą (V i IV klasy podstawówki) wygrały Orły z 2 wyprzedzając PSP 21, trzecie miejsce PSP 15, czwarte PSP 37. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Kleczowicz Dominik, Laskowski Michał, Maciaszczyk Kamil, Siwiński Bartek, Szczęśnikiewicz Łukasz, Barcikowski Krzysztof, Stefański Mateusz, Dobosz Adrian, Żurawski Dominik oraz Okupny Bartek.

Kategorię starszą - I klasy gimnazjum i VI klasy podstawówki - wygrał również zespół z GZS nr 2 w składzie: Macki Jakub, Ciechomski Łukasz, Sosiński Kamil, Szpindler Kacper, Bartnikowski Emil, Skoczylas Gabriel, Rękawek Patryk oraz Wojtkiewicz Kacper. Drugie miejsce zajęła PSP 37, trzecie PSP 15.