MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Gubią ich narkotyki

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 6 lipca 2020, 10:23
Aktualizacja: Wtorek, 7 lipca 2020, 8:03
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony piątek policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 31–latka, który posiadł przy sobie środki niedozwolenie w postaci marihuany. Dodatkowo okazało się, że jest on osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawiania wolności. W tym samym dniu kilka godzin później, tym razem wałbrzyscy kryminalni zatrzymali 27–latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Funkcjonariusze wałbrzyskiej prewencji w miniony piątek około godz. 16:00 na ul Poznańskiej, wylegitymowali 31-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie informatycznym okazało się, że jest on poszukiwany. Na podstawie zarządzenia Sądu mieszkaniec Wałbrzycha powinien znajdować się w zakładzie karnym w celu odbycia zastępczej kary ponad 5 lat pozbawienia wolności. W trakcie kontroli osobistej w odzieży zatrzymanego policjanci znaleźli marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

Kolejne narkotyki tym razem wałbrzyscy kryminalni zabezpieczyli kilka godzin później. Stróże prawa zatrzymali 27-letniego wałbrzyszanina, który posiadał przy sobie ponad 100 porcji handlowych amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przesłuchali go i przedstawili zarzut posiadania znacznych ilości środków psychotropowych. Wkrótce mieszkaniec Wałbrzycha za swój czyn odpowie przed sądem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Zakazy mają za nic

Nadal bez oświetlenia

Podwyżki dla polityków

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Fliper 6-07-2020 13:47
Brawo policja zero tolerancji dla tych śmieci.
~mm69 8-07-2020 18:22
kur..a mać ile tego śmiecia będzie? czy nie można podnieść sakcje na maksa - przecież to już chore co te pustaki robią. żałosne jest to że bez tego nie mogą q..a żyć! to coś nienormalnego. pajacóv do vojska - nie viem - kobiety q..a do klasztoru dileróv do ciupy na długie lata - może to pomoże-bo to k...a ręce opadają że na to nic rząd nie może poradzić. te cymbały po gimnazjum czy bez szkoły mają v d...e vszystko. brakuje zomozy i porządnego prania pasztetką po plecach i porządne "dołki'
~Men 8-07-2020 21:39
Widać twoje zacofanie i brak wiedzy na temat handlu narkotykami .
~Fliper 9-07-2020 10:04
do: ~Men (21:39)
To prosimy o wykład/prelekcję bo mądrego warto posłuchać. Uświadom nas,podziel się wiedzą tajemną a może wejdę w ten interes.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dawno tak nie padało...

Radny straci mandat?

Poczekają trzy miesiące

Blisko oszustwa

DIOZ przeniesie się do nas?