MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 1 czerwca
im. Jakuba, Konrada

Grosze grają role

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 13 maja 2019, 7:30
Aktualizacja: 10:02
Autor: red
Fot. organizatorzy
18 maja to Dzień Teatru Publicznego oraz początek akcji „Bilet do teatru za 350 groszy”. Z tej okazji w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu 19 maja o godz. 12.30 zostanie zaprezentowany spektakl „Dobrze, że jesteś” (dla widzów w wieku 5+) z biletami w wyjątkowej cenie 350 groszy.

„Dobrze, że jesteś” to opowieść o przyjaźni oraz mądrości życiowej, która ukryta jest w dojrzałym wieku. Dwaj obwoźni handlarze, znający się od dawna, czekając na klientów, opowiadają pewną historię. Jej głównym bohaterem jest stary pies Burek, wyrzucony z domu przez właściciela, który uznał, że ten do niczego się już nie przyda. Osamotniony pies poszukuje nowego domu i przyjaciela. Ostatecznie wszystko dobrze się kończy, bo każdy, nawet ten, któremu zdarza się popełniać błędy, ma poczucie pragnienia bliskości kogoś drugiego. Historia starego psa Burka ma nauczyć najmłodszych widzów szacunku zarówno do zwierząt, jak i ludzi.
Spektakl grany w ramach piątej edycji Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 350 groszy”. Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Bilety dostępne są wyłącznie w KASIE Teatru:
18.05/ 13:00 – 16:00
19.05/ 11:00 – 12:30
Jedna osoba może zakupić maksymalnie 4 bilety.

Informujemy, że Teatr nie prowadzi rezerwacji na ten spektakl. Działa zasada „kto pierwszy…”, dlatego zapraszamy 18 maja do Kasy Teatru!

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

WOK z BMK

Wraca kino plenerowe

Altany łatwym łupem

Dotacja na zabytki

Więcej motocyklistów

Wiosna filmów w Sokołowsku

Biblioteka otwarta i z grantem