Czytających: 5322

Szczawno-Zdrój: Górnik rozbił MKS

Czwartek, 7 września 2017, 15:10
Aktualizacja: 15:18
W meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgowym MKS Szczawno–Zdrój uległo u siebie Górnikowi Wałbrzych 1–6.

Wałbrzyszanie od początku spotkania narzucili własne tempo gry i już w 2. minucie mogli wyjść na prowadzenie, lecz Migalski trafił w słupek. Biało-niebiescy wyszli na prowadzenie w 17. minucie po trafieniu Migalskiego, a już dwie minuty później było 2-0 dla Górnika, a autorem gola był Chajewski. W 25. minucie było już praktycznie po meczu, bowiem na 0-3 podwyższył Migalski. 10 minut później wałbrzyszanie po składnej akcji podwyższają prowadzenie na 0-4, a tym razem w roli głównej wystąpił Młodziński. Zespół z uzdrowiska miał do przerwy trzy dogodne okazje, lecz dwukrotnie dobrze interweniował Ziobro, a raz Górnika uratował słupek.

Druga połowa była nieco mniej interesująca, ale kibice zobaczyli kolejne gole. Na 0-5 dla Wałbrzycha w 59. minucie trafił Dec. Tempo gry w kolejnych kilkunastu minutach nieco spadło i dopiero w 82. minucie na 0-6 gola zdobył Krzymiński, a honorowe trafienie dla MKS-u padło w 90. minucie.

MKS Szczawno-Zdrój - Górnik Wałbrzych 1-6 (0-4)