Czytających: 4062

Strzelce Krajeńskie: Górnik liderem!

Poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 8:28
Aktualizacja: 9:14
Po rozegraniu IV kolejek piłkarskiej III ligi Górnik Wałbrzych prowadzi w tabeli. W miniony weekend biało–niebiescy po trudnym spotkaniu zwyciężyli na wyjeździe Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:1.

Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze, a dokładnie w 16 minucie Bartosz Stuchły. Dwa gole z rzutów karnych po faulach na Grzegorzu Michalaku i Adrianie Moszyku strzelił dla naszego zespołu w 31 i 39 minucie Piotr Przerywacz.

Niespodziewanie przegrały dwa zespoły,które mają liczyć się w walce o awans do II ligi. Niedawny lider Polonia/Sparta Świdnica uległa 1:2 Promieniowi Żary, a obecnie siódmy Chrobry Głogów przegrał u siebie z Motobi Kąty Wrocławskie także 1:2. Dzięki zwycięstwu nad Łucznikiem po IV kolejkach biało-niebiescy są samotnym liderem rozgrywek i o 3 punkty wyprzedzają, aż 5 zespołów.

Łucznik Strzelce Krajeńskie - Górnik Wałbrzych 1:2 (1:2)
Łucznik: Marnysz, Dębski, Kuźlak, Nowik, Wieczorek (Kosmala), Noga, Bobrowski, Maciej Ułasowiec (Wróbel), Marek Ułasowiec, Stuchly, Moroz (Brzeski).
Górnik: Jaroszewski, Przerywacz, Majka, Łaski, Dariusz Michalak, Grzegorz Michalak, Marek Wojtarowicz (Starczukowski), Morawski, Tobiasz, Konarski, Moszyk (Wepa)