Czytających: 4742

Chodzież: Górnicy po kolejnych sparingach

Piątek, 24 lipca 2009, 20:54
Aktualizacja: 21:03
Porażka z Nielbą Wągrowiec 0:3 oraz zwycięstwo z miejscową Polonią Chodzież 3:0, to wyniki sparingów rozegranych przez piłkarzy Górnika Wałbrzych, którzy od kilku tygodni przygotowują się do nowego sezonu III ligi.

Pierwszy sparing biało-niebiescy przegrali w ostatnich 10 minutach spotkania. Gracze II-ligowej Nielby Wągrowiec trafiali do bramki bronionej przez Górników w 80, 85 i 90 minucie meczu.

W składzie naszego zespołu w tym spotkaniu zagrali: Jaroszewski, D. Michalak, Przerywacz, Łaski, Majka, Rytko, Wepa, Morawski, Wojtarowicz, Konarski, Janik oraz Moszyk, Starczukowski, Ciołek, Gromniak i Tobiasz.

W drugim spotkaniu bardzo dobrze zaprezentował się Adrian Moszyk oraz doświadczony bramkarz Rafał Wodzyński, który tego dnia zastąpił między słupkami Damiana Jaroszewskiego. Moszyk dwa gole z Polonią Chodzież zdobył w 70 oraz 78 minucie. Jedno trafienie w tym spotkaniu dorzucił w 74 minucie Michał Starczukowski. Z Polonią zagrał także Grzegorz Michalak, który po kontuzji wraca na zieloną murawę.

W tym meczu zaprezentowali się: Wodzyński, D. Michalak, Łaski, Przerywacz, Majka, Tobiasz, Wepa, Wojtarowicz, Rytko, Konarski, Janik oraz Żendarski, Gromniak, G. Michalak, Ciołek, Moszyk i Starczukowski

Pewne jest, że w wałbrzyskim klubie pozostanie najlepszy strzelec IV ligi Dominik Janik oraz grający do tej pory w szkółce Zagłębia Lubin junior Michał Łaski. Kolejny pojedynek sparingowy Górnik Wałbrzych rozegra w Chodzieży już w sobotę o godzinie 11:00 z Lubuszaninem Trzcianka.