MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Górale zakończyli starty

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 20 września 2011, 16:49
Aktualizacja: Środa, 21 września 2011, 16:19
Autor: PAW
Fot. PAW
W Zamku Książ odbyła się ostatnia edycja „Górali na start”.

Wyniki:

Szkrabiątka:

1. Kramarz Maja Struga
2. Mrozicka Oliwia Wolibórz
3. Kramarz Kaja Struga

1. Drzyzga Marcin Bielawa
2. Zieliński Antoni Struga
3. Kmiecik Mateusz Struga

Szkraby:

1. Kondoł Marcelina MTB Lubawka
2. Grzegorzewska Natalia KTM Racing Team Złoty Stok
3. Dmochowska Monika Lubawka

1. Bielecki Paweł KKW JAMA Wałbrzych
2. Sokólski Kacper Wałbrzych
3. Łuc Jakub Wałbrzych

K 8:

1. Gieracka Natalia Oleszna
2. Skupin Wiktoria Głuszyca
3. Tomasik Martyna Wałbrzych

M 8:

1. Dziewa Jakub KTM Racing Team Złoty Stok
2. Wąsowicz Adam Wrocławski Klub Kolarski
3. Poniatowski Daniel UKS Nowa-Ruda

K 11:

1. Wojtoń Julia UKS Centrum Nowa Ruda
2. Pawlikowska Nikola Chojnów
3. Pastuszek Paulina MKS KAROLINA Jaworzyna Śląska

M 11:

1. Gieracki Patryk KS Ślęża Sobótka Mtb Team
2. Dudzik Wiktor Jordanów Śląski
3. Kowalski Wojciech UKS Centrum Nowa Ruda

K 14:

1.Trędak Magdalena UKS Kusy

M 14:

1. Juszczak Łukasz UKS " KUSY" PRZYŁĘK
2. Przybysz Mateusz Wałbrzych
3. Giżycki Mateusz UKS " KUSY" PRZYŁĘK

K 17:

1. Karbowska Weronika Wałbrzych
2. Zielińska Barbara Świebodzice

M 17:

1. Rabiega Karol Świebodzice
2. Ławniczak Piotr Świdnica
3. Reichel Jakub Wałbrzych

K 19:

1. Mosakowska Patrycja Epic Team
2. Rozenek Karolina Marcinowice

M 19:

1. Gołębiewski Michał BASF DREAM-BIKE Bielawa
2. Janiszewski Marcin KKW JAMA Wałbrzych
3. Kaczmarek Maciej KKW JAMA Wałbrzych

Młodziczka:

1. Traczyk Sandra UKK Oriens MTB DAMI Chojnów
2. Piotrowska Patrycja KKW JAMA Wałbrzych

Młodzik:

1. Helta Filip KKW JAMA Wałbrzych
2. Gieracki Dawid Ks Ślęża Atom Felt Sobótka
3. Kurpiel Oskar UKS Centrum Nowa Ruda

Juniorka młodsza:

1. Wesołowska Marta Wrocławski Klub Kolarski
2. Piotrowska Karolina KKW JAMA Wałbrzych
3. Niemiec Dominika MTB Lubawka

Junior młodszy:

1. Szymczuk Łukasz KKW JAMA Wałbrzych
2. Bujalski Krzysztof KKW JAMA Wałbrzych
3. Masłyk Mateusz UKS Centrum Nowa Ruda

Juniorki:

1. Podgórska Aleksandra UKS Dream-Bike Bielawa
2. Szewczyk Kamila MKS KAROLINA Jaworzyna Śląska
3. Nalepa Paulina KKW JAMA Wałbrzych

Juniorzy:

1. Kawalec Paweł Wrocławski Klub Kolarski
2. Czapla Michał KKW JAMA Wałbrzych
3. Grzybowski Jacek Bikestacja.pl KCNC

P-23 M:

1. Mach Tomasz KKW JAMA Wałbrzych
2. Mazguła Jakub Wrocławski Klub Kolarski

Elite kobiety:

1. Hebisz Paulina KTM Racing Team Złoty Stok
2. Pawłowska Anna Atom Felt Ślęża Sobótka

Elite mężczyźni:

1. Hebisz Rafał KTM Racing Team Złoty Stok
2. Mach Tomasz KKW JAMA Wałbrzych
3. Drahan Adam KKW JAMA Wałbrzych

Masters kobiety:

1.Gruda Ewa UKS Centrum Nowa Ruda

Masters mężczyźni:

1. Iciaszek Piotr KKW JAMA Wałbrzych
2. Denes Tadek Epic Team
3. Paluszek Krzysztof BASF Dream Bike Bielawa

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gorce na szczycie!

Biedaszyby wciąż istnieją

Fundacja Tokarczuk

Areszt dla 18–latka

Sukces strażaków

Intensywny weekend

Prosto w radiowóz

Nagrody za serca