MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Górale ścigali się w Czarnym Borze

Wiadomości: Czarny Bór
Niedziela, 3 czerwca 2012, 10:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 11:19
Autor: PAW
Fot. PAW
Kolejna edycja Góral na Start za nami. Tym razem kolarze rywalizowali w Czarnym Borze.

Wyniki:

Szkrabiątka dziewczęta:

1.Liana Martyna - Wałbrzych
2.Magdziarczyk Lena - KKW JAMA Wałbrzych
3.Adamska Jagoda - SPORTFUEL.PL

Szkrabiątka chłopcy:

1.Raźny Kacper - Mieroszów
2.Piotrowski Mikołaj - KKW JAMA Wałbrzych
3.Skalski Tomasz - ZSP Sokołowsko

Szkraby dziewczęta:

1.Grzegorzewska Natalia - KTM Racing Team Złoty Stok
2.Dmochowska Monika - Lubawka
3.Tonder Judyta - MKS Karolina Jaworzyna

Szkraby chłopcy:

1.Bielecki Paweł - KKW JAMA Wałbrzych
2.Mrzygłód Michał - Wałbrzych
3.Wendycz Kacper - Unisław Śląski

K8:

1.Wojtoń Julia - UKS Centrum Nowa Ruda
2.Różnicka Daria - UKS Centrum Nowa Ruda
3.Jeruzalska Natalia - KKW JAMA Wałbrzych

M8:

1.Wąsowicz Adam - Wrocławski Klub Kolarski
2.Cebula Ernest - MTB Lubawka
3.Kaczor Jan - Wałbrzych

M11:

1.Poniatowski Daniel - UKS Centrum Nowa Ruda
2.Dziewa Jakub - KTM Racing Team Złoty Stok
3.Bielioski Jakub - MKS Karolina Jaworzyna

M14:

1.Żurak Krystian - UKS Kusy Przyłęk
2.Baranowski Mateusz - Wałbrzych
3.Woźniak Piotr - Wałbrzych

M17:

1.Zasada Dariusz - OKULAR MTB TEAM
2.Blagikh Pavel - Merida-Russia
3.Rogowski Marcin - Marek Konwa MTB Racine

Młodzik:

1.Domalik Szymon - GKS Raba Wyżna Podsarnie
2.Dmochowski Emil - MTB Lubawka
3.Kalkowski Kacper - UKS Centrum Nowa Ruda

Młodziczka:

1.Siarka Estera - GKS Raba Wyżna Podsarnie
2.Drelak Maja - MLUKS Szperek Antonin
3.Traczyk Sandra - UKK Oriens MTB Chojnów

Junior młodszy:

1.Winiarski Łukasz - KKW JAMA Wałbrzych
2.Bujalski Krzysztof - KKW JAMA Wałbrzych
3.Siarka Adrian - GKS Raba Wyżna Podgarnie

Juniorka młodsza:

1.Jastrzębska Agnieszka - SMKK Bolmet Trek Legnica
2.Łacińska Alicja - SMKK Bolmet Trek Legnica
3.Rapacz Monika - GKS Raba Wyżna Podsarnie

Juniorka:

1.Cierluk Karolina - SMKK Bolmet Trek Legnica
2.Wesołowska Marta - Wrocławski Klub Kolarski
3.Piotrowska Karolina - KKW JAMA Wałbrzych

Junior:

1.Kawalec Paweł - Wrocławski Klub Kolarski
2.Adamkiewicz Patryk - Superior MTB Energy Team
3.Pihulak Mateusz - LKS Trasa Zielona Góra

Elite mężczyzn:

1.Sułek Piotr - Boplight Aminostar Team Świdnica
2.Pihulak Łukasz - www.einstel.pl
3.Poroś Dariusz - MTB Votum Team Wrocław

Elite kobiety:

1.Sułek Marta - Boplight Aminostar Team Świdnica
2.Duszyńska Ewa - MTB Votum Team Wrocław
3.Szewczyk Kamila - MKS Karolina Jaworzyna

Masters I:

1.Dianov Andrey - Merida-Severodvinsk
2.Iciaszek Piotr - KKW JAMA Wałbrzych
3.Drelak Dariusz - Sokół Bralin Vidioni

Masters II:

1.Shageev Eduard - Ufa
2.Belyashov Igor - Chelyabinsk
3.Kotowicz Przemysław - MTB Votum Team Wrocław

Kobiety open:

1.Blitek-Iwulska Barbara - KKW JAMA Wałbrzych
2.Karbowska Weronika - KKW JAMA Wałbrzych

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czeka nas wyścig

Inauguracyjny start

MBP CK zaprasza

13–latek za kierownicą

Maraton na raty

Biwak Survivalowy

Duda wygrał tylko w Czarnym Borze

Roland Szczawno