MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Górale na start – Czas na Finał

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 17 września 2011, 13:12
Aktualizacja: 13:13
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
W najbliższą niedzielę, 18 września w Stadzie Ogierów Książ w Wałbrzychu odbędzie się finałowa edycja wyścigu MTB „Górale na Start”.

To już naprawdę ostatni moment, by wystartować w tegorocznych Góralach, a jak to zwykle na edycji finałowej nagród oraz niespodzianek przygotowanych przez organizatora nie zabraknie.

W naszym wyścigu może wystartować każdy, amatorzy (zawodnicy bez licencji) nie ponoszą żadnych opłat. Trzeba tylko mieć kask, sprawny rower oraz zgodę rodziców (dla zawodników poniżej 18 roku życia).

Na wszystkich startujących czeka ciepły posiłek, znakomicie przygotowana trasa (otaśmowana w 95%), fantastyczne nagrody i - w opinii wielu kolarzy - znakomita organizacja. Jako że będziemy w Stadzie Ogierów Książ w Wałbrzychu, dla każdego chętnego będzie możliwość zamiany „stalowego rumaka” na żywe zwierzę i spróbowanie swoich sił w jeździe konnej.

Będą dekorowni zwycięzcy IV edycji oraz klasyfikacji generalnej, więc wszyscy, którzy chcą sięgnąć po zwycięstwo w całym cyklu, muszą koniecznie stanąć na starcie. Po raz pierwszy będziemy startować ze Stada Ogierów Książ w Wałbrzychu, w związku z tym trasa uległa częściowej zmianie. Wśród wszystkich obecnych zawodników będzie wylosowana super nagroda – odtwarzacz DVD o wartości 200 zł!

Na finał mamy dla was specjalne niespodzianki:
 w sobotę 17 września odbędzie się oficjalny objazd trasy przygotowany przez organizatora (wymagana zgoda rodziców dla zawodników poniżej 18 roku życia)
 wyścigi najmłodszych kolarzy już od 2 roku życia (szkraby i szkrabiątka) – każdy wygrywa
 zabawy i konkursy rowerowe
 przejażdżki konne i bryczką
 losowanie nagród
 wśród wszystkich uczestników rozlosowany zostanie odtwarzacz DVD

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek, rodziców, kibiców do spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze i sportowej rywalizacji. Wsiądź na rower i jedź po zdrowie!!!

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Harry znów zwycięski

Minister chwali rząd

Pobił rekord

Centrum z prawdziwego zdarzenia

Wykręcił mu kciuka

Podziękowali za pomoc

Maraton na raty

Duda w Wałbrzychu