MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Gminne targi edukacyjne odbyły się w Boguszowie–Gorcach

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Niedziela, 7 kwietnia 2019, 6:32
Aktualizacja: 7:48
Autor: red
Fot. Miasto Boguszów–Gorce/facebook
W hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Boguszowie–Gorcach odbyły się Gminne Targi Edukacyjne dla uczniów boguszowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Organizatorem Targów był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Boguszowie–Gorcach. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z bogatą, różnorodną i interesującą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 prezentowanych szkół średnich. Aby pomóc młodemu pokoleniu w wyborze dalszej ścieżki edukacyjno – zawodowej, zaprezentowało się 15 szkół z Wałbrzycha, Szczawna-Zdroju, Świdnicy, Kamiennej Góry, Żarowa, Krzyżowic.

Dzięki Targom uczniowie mogli uzyskać wszelkie istotne informacje, niezbędne do tego, aby już niedługo dokonać trafnego wyboru szkoły średniej. Była to również doskonała okazja do tego, aby każda ze szkół mogła się pokazać z jak najlepszej strony i pozyskać potencjalnych kandydatów, którzy w niedalekiej przyszłości zasilą mury ich szkół.

Targi niewątpliwie spełniły swoje zadanie, panowała bardzo miła atmosfera, a szkoły średnie i ich przyszli uczniowie mogli się poznać i nawiązać nowe znajomości.

Gratulujemy pomysłu oraz inicjatywy dyrekcji oraz gronu pedagogicznemu Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach.

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
22%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kuchciński nie zaszkodził

Dyduch z numerem 1

Rola samorządu

Pogadanka w centrum

Co ze stadionem?

Ratują koźlęta

Falstart Górnika

Pieniądze dla działkowców