MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 28 maja
im. Jaromira, Justyny

Głuszyca dla WOŚP! Pomaganie jest dziecinnie proste!

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Wtorek, 15 stycznia 2019, 7:32
Autor: red
Fot. UM Głuszyca
Ponad 10 tys. złotych udało się zebrać w Głuszycy podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w minioną niedzielę 13 stycznia. Obok zbiórki pieniędzy na terenie Gminy w Centrum Kultury –MBP odbyły się popołudniowe koncerty przeplatane licytacjami przedmiotów podarowanych przez WOŚP oraz przez mieszkańców.

Finał rozpoczął się występem Głuszyckiej Orkiestry Dętej pod batutą kapelmistrza Eugeniusza Lecia. Następnie swoje talenty wokalne zaprezentowały: Martyna Pokorska, Magdalena Jelewska, Nikola Ilnicka, Milena Smusz i Ola Harasymowicz - uczestniczki warsztatów prowadzonych przez Radosława Zychala. Z minikoncertami gitarowymi wystąpili podopieczni Marcina Zalesia, który prowadzi w CK-MBP warsztaty nauki gry na gitarze. Gwiazdą wieczoru był noworudzki zespół Szuszmiszmegele.

Przekazujemy ogromne podziękowania za wsparcie dla głuszyckiego sztabu WOŚP. Dziękujemy wspaniałej ekipie wolontariuszy wraz z Burmistrzem Głuszycy Romanem Głodem i żoną Iwetą. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Głuszycy za otwarte serca i udział w licytacjach. Szczególne podziękowania kierujemy dla osób i firm, które wsparły prace głuszyckiego sztabu, a są to: Magda Szyszka - „Color Haft”, Krystian Jóźwiak z restauracji „Gościniec Sudecki”, Grzegorz Czepil z „Jadła”, seniorki z Klubu Relax, Łukasz Pokorski, Grzegorz Walczak i Marcin Wiącek ze Stowarzyszenia Przyjaciół Głuszycy. Za zaangażowanie wielkie brawa dla szefowej głuszyckiego sztabu WOŚP Doroty Link-Niedzielskiej wraz z pracownikami CK- MBP. Za granie i śpiewanie na scenie dziękujemy Głuszyckiej Orkiestrze Dętej z Eugeniuszem Leciem na czele, młodym wokalistkom wraz z Radosławem Zychalem, gitarzystom wraz z Marcinem Zalesiem oraz zespołowi Szuszmiszmegele za cudne muzyczne klimaty.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Oświatowe decyzje

Wałbrzych Centrum

Nie udostępnią danych

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Obiektywnie 15-01-2019 13:14
Brawo Głuszyczanie !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powiat dołoży do samochodów

Zrób sobie test

Samochody dla strażaków

Zagłębie wznawia treningi

Co słychać w Wałbrzychu?