MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Giełda Wyrobów Regionalnych w Jedlinie Zdroju

Wiadomości: Jedlina Zdrój
Środa, 13 marca 2013, 10:35
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
W Pawilonie Zdrojowym i Białej Sali Uzdrowiskowej przy Placu Zdrojowym w Jedlinie Zdroju odbyła się kolejna Giełda Wyrobów Regionalnych. Tym razem udział w Giełdzie wzięło 28 wystawców z całego regionu, prezentując swoje produkty.

Na Giełdzie kupić można było produkty spożywcze takie jak wędliny, sery, soki, wina, nalewki, przetwory, zioła, dżemy, miody i wyroby pszczelarskie, a także ceramikę, szkło, porcelanę, różnego rodzaju ozdoby, wyroby hafciarskie, unikatową biżuterię, rzeźby, obrazy, grafiki, ramki do zdjęć i inne wyroby rękodzieła artystycznego.

Giełdy Wyrobów Regionalnych odbywają się w Jedlinie-Zdroju w każdą drugą sobotę miesiąca. W każdej kolejnej Giełdzie bierze udział coraz więcej wystawców, jest też coraz więcej odwiedzających i kupujących, co świadczy o tym, że zorganizowanie Giełdy Wyrobów Regionalnych było znakomitym pomysłem.

Czytaj również

Pieniądze dla uczelni

O sprawach cudzoziemców

Skwer "Grubego"

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ekojarmarek 11-02-2014 1:44
Giełdę Wyrobów Regionalnych można by ładnie rozbudować o drewniane domki handlowe z drewna, które by można ustawić na wolnym powietrzu. Można takie stoiska i stragany wypożyczać na imprezy plenerowe pod www,ekojarmarki,pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Urbański na czele Aqua Zdroju

Miasto broni strażników

Miasto pięknieje

Nowe barierki

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?