MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Giełda minerałów w Szczawnie–Zdroju

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Niedziela, 19 maja 2019, 14:47
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
W Hali Spacerowej przy Parku Zdrojowym i w okolicach Teatru Zdrojowego w Szczawnie–Zdroju odbywa się giełda minerałów: „Sudecka Wiosna”.

Organizatorem giełdy minerałów - imprezy prestiżowej, wysoko cenionej przez wystawców, którzy przyjeżdżają na nią z różnych zakątków naszego kraju, jest Polskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk o Ziemi Oddział w Wałbrzychu. Na stoiskach wystawcy prezentują zarówno surowe minerały jak również wyroby rękodzieła artystycznego, ozdoby i biżuterię. Wśród prezentowanych okazów znajdują się zarówno te bardziej pospolite, które przy odrobinie szczęścia można znaleźć w naszej okolicy, jak i zupełnie niecodzienne, niespotykane, bardzo rzadkie i cenne okazy.

Każdy kto interesuje się minerałami lub szuka unikatowej biżuterii lub wyjątkowych ozdób może jeszcze dzisiaj do godzin popołudniowych odwiedzić szczawnieńską giełdę minerałów i znaleźć coś interesującego dla siebie wśród kryształów, ametystów, jaspisów, agatów, obisydianów, magnetytów, pirytów, kalcytów, fluorytów, lub wśród wyrobów rękodzieła artystycznego.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Walim i Broumov

Mikołajki w schronisku

Biało–Niebieski Mikołaj

Zachęcają do służby

Kilkaset paczek u Świętego Jerzego

Seniorzy po projekcie

Aktywne Mikołajki

Mikołajki w Aqua Zdroju