MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 26 maja
im. Filipa, Pauliny

Fundacja Wałbrzych wybrała najlepszych

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 31 sierpnia 2010, 13:12
Aktualizacja: 13:13
Autor: red
W internetowym konkursie Fundacji Wałbrzych 2000 zdobywcami nagród zostały: Monika Paszek z Wałbrzycha, która otrzyma 26–calowy telewizor LCD, Agnieszka Jeżowska z Dzierżoniowa, która otrzyma aparat fotograficzny w zestawie z torbą na aparat oraz Magdalena Nowicka z Bielawy, która otrzyma stacjonarny odtwarzacz DVD.

Konkurs był jednym z elementów projektu „Dolnośląska recepta na spowolnienie gospodarcze”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Wałbrzych 2000 na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Polegał na udzieleniu odpowiedzi na 5 pytań dotyczących rządowego pakietu antykryzysowego i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W okresie od 2 do 22 sierpnia tego roku w konkursie internetowym wzięło udział 116 osób, z czego 55 osób poprawnie odpowiedziało na wszystkie pytania. Spośród nich Komisja Konkursowa Fundacji Wałbrzych 2000 wylosowała trzech szczęśliwych zdobywców nagród. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Fundacji w pierwszej połowie września.

Fundacja Wałbrzych 2000 powstała w maju 1995 roku jako organizacja non profit, której celem jest wspieranie procesu restrukturyzacji gospodarczej, przeciwdziałanie bezrobociu, rozwój przedsiębiorczości i kształtowanie form współdziałania podmiotów oraz instytucji na rzecz rozwoju regionu wałbrzyskiego. Fundacja prowadzi Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości, który organizuje i przeprowadza kursy, szkolenia, warsztaty dla wszystkich tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć nowe umiejętności; najlepszy w Polsce Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości oferujący środki finansowe z banku światowego, skierowane dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, które rozpoczynają lub prowadzą działalność gospodarczą oraz Ośrodek Szkolenia Kierowców mogący się poszczycić wysoką zdawalnością egzaminu na prawo jazdy kat. B. Więcej: www.walbrzych2000.pl

Czytaj również

Wałbrzych Centrum

Życzenia dla pielęgniarek

Wraca temat parkowania

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Rebel Yell 31-08-2010 17:59
"organizacja non profit" jak wszystkie fundacje i stowarzyszenia. Zyja z datkow i tego co znajda.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Groźny wypadek

Raport prezydenta

Przedszkola od połowy maja?

Samochody dla strażaków

Wracają połączenia