MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Frekwencja dopisała

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 20 lipca 2020, 14:32
Aktualizacja: Wtorek, 21 lipca 2020, 8:01
Autor: JAZ
Fot. WOK Wałbrzych
Na terenie Starej Kopalni, Wałbrzyski Ośrodek Kultury stara się w sposób prężny zapewnić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju rozrywki, a że Wałbrzych polubił występy komików z programami typu Stand–Up, to i jest ich coraz więcej.

W niedzielny wieczór miłośnicy tego typu humoru postanowili zapoznać się z repertuarem Piotra Szumowskiego, który wystąpił z programem „Enzymy i Pioruny”. Podobnie jak i podczas poprzednich występów, gości na placu obok wieży było bardzo dużo. Wysublimowany humor sprawił, że wszyscy dobrze się bawili. Przed głównym występem widzowie mogli również zobaczyć rozgrzewkę w dobrym stylu. Supportem dla artysty wieczoru był Andrzej „Andy” Sosnowski. Program poprowadził Ryszard Mazur.

Kolejny występ Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaplanował na 23 sierpnia. Z programem „Termin przydatności” wystąpi Grzegorz Dolniak.

Twoja reakcja na artykuł?

3
27%
Cieszy
3
27%
Hahaha
2
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Wreszcie wernisaż

Teraz będzie bezpieczniej

Lato z kontrabasem

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Plastikowy rozum 20-07-2020 17:07
Pierwszy st...er Wałbrzycha często występuje na tym portalu.Niestety, jest mało śmieszny, a z jego decyzji Walbrzyszanie tylko klną, bo śmiechu nie jest to warte

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Premiera w Lalkach

Zalewski i Gadowski

Festiwal na poziomie

Ulica Europejska

Posprzątają szlaki