MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 24 września
im. Gerarda, Teodora

Finał „V–Factor”

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Niedziela, 9 października 2011, 7:56
Aktualizacja: 7:56
Autor: PAW
Fot. UM w Głuszycy
W głuszyckim Centrum Kultury odbył się finał „V–Factor” Imprezy zorganizowała młodzież z Głuszycy, Jedliny–Zdroju i Wałbrzycha. Patronat nad tym wydarzeniem objęła burmistrz Głuszycy Alicja Ogorzelec.

Podczas finału na scenie zaprezentowali się wokaliści, tancerze ze szkół średnich. Do finału zakwalifikowało się sześcioro wokalistów i dwóch tancerzy.

W kategorii wokalu jury młodzieżowe uznało, że zwycięstwo należy się Magdalenie Guzik z Jedliny-Zdroju. Jury dorosłe palmę pierwszeństwa przyznało najlepszemu tancerzowi - Marcinowi Dziemieszonce z Wałbrzycha. W kategorii „vocal” drugie miejsce zajęła Katarzyna Drupka z Jedliny-Zdroju, zaś trzecią pozycję uzyskał Michał Malec z Głuszycy. W kategorii tancerzy drugim finalistą był Filip Zbierzak z Wałbrzycha.

Impreza nie byłaby tak udana, gdyby nie dobra organizacja, za którą odpowiadali Kamil Nowicki i Mateusz Wiżbicki, którzy wraz z Agnieszką Użarowską stanowili młodzieżowe jury finału.

Źródło: www.gluszyca.pl

Czytaj również

19–latek z kartoteką

Trudny czas

Grozi mu więzienie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~motocyklista 9-10-2011 14:45
patronat...hm modne ostatnio słowo(podobnie jak w Czarnym Borze) hm...pani burmistrz weź pani skończ z pajacowaniem i weź się pani za tą cholerną drogę w Głuszycy, bo szlag człowieka trafia jak się wraca z kotliny Kłodzkiej, najgorszy syf to w górnej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozpoczęcie i pasowanie

Ulica Europejska

Pakiety już w szkołach

Chcą pieniędzy na stadion

Tablety dla szkoły