MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Festyn balonowy w Głuszycy

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Sobota, 4 maja 2019, 7:42
Aktualizacja: 8:31
Autor: red.
Fot. red.
Na boisku sportowym przy ulicy Dolnej w Głuszycy odbył się wczoraj festyn, zorganizowany w ramach międzynarodowej imprezy balonowej: V International Balloon Festival.

W zorganizowanym przez Świdnicki Klub Balonowy Festiwalu, który na terenie Dolnego Śląska będzie trwał do 5 maja, udział biorą znakomici, utytułowani piloci balonowi z różnych krajów: Niemiec, Czech, Francji, Słowacji, Wielkiej Brytanii, USA i Polski. Piloci rywalizują ze sobą i jednocześnie dają niezwykłe pokazy dla publiczności, przybliżając szerokiej grupie osób ten wyjątkowy sport. Uczestnicy V International Balloon Festival jutro pojawią się w Dzierżoniowie.

Podczas wczorajszego festynu w Głuszycy do wylosowania było 5 "biletów" na lot balonem. Nie zabrakło występów artystycznych - publiczności zaprezentowała sie Głuszycka Orkiestra Dęta, dzieci i młodzież kształcąca się w CK-MBP, Chór Seniorów "Renoma" i gwiazda wieczoru: Etna. Sporo atrakcji czekało też na najmłodszych: były dmuchańce, trampolina, wielkie mydlane bańki, a także gry, zabawy i animacje przygotowane przez Klaunów Klarę i Patryka.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Na opiekę wytchnieniową

Palmiarnia po nowemu

Wałbrzych spadł w rankingu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Limciu 5-05-2019 21:54
Głuszyca ? weselna Etna ? A gdzie pałac w Krzyżowej i Limahl ?
~Pamela 6-05-2019 11:14
Wszak wybory się zbliżają, to i festyny się zaczynają
~Azgard 6-05-2019 20:20
Dupa nie festyn co to było fakt piekne balony ale dezorganizacja totalna po pierwsze przyjechałem.z rodzina na 14 tak było w internecie a cala zabawa zaczynała sie o 15 nikt nic nie wiedział ostatni raz przyjezdzam na tak badziewnie zorganizowaną impreze

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Glapiński kończy karierę

Wytyczyli kolejny odcinek

Petycja do prezydenta

Minister chwali rząd

Joga na trawie