MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 4 czerwca
im. Franciszka, Karola

Festiwal piosenki przedszkolnej

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 2 lutego 2011, 18:58
Aktualizacja: 18:59
Autor: Sven
Jak co roku Wałbrzyski Ośrodek Kultury zachęca wszystkie przedszkolaki do wzięcia udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, który odbędzie się 16 kwietnia o godz. 11.00 w Sali Artystycznej WOK na Białym Kamieniu. Festiwal jest kontynuacją Konkursu Piosenki Przedszkolnej, organizowanego od ponad 30 lat w wałbrzyskim ośrodku.

Przegląd ma na celu rozwijanie wrażliwości dzieci poprzez bezpośredni kontakt z muzyką, propagowanie kultury muzycznej oraz umożliwienie wymiany doświadczeń muzycznych wśród dzieci. Na każdego uczestnika imprezy czeka upominek oraz słodki poczęstunek, a spośród najlepszych wokalistów zostanie wyłonionych trzech równorzędnych laureatów festiwalu. Razem z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury baw się odkrywając w sobie naturalną muzykalność i radość ze śpiewania!

Zgłoszenia należy dostarczyć do 4 kwietnia mailem na adres: karabola@wok.walbrzych.pl, faxem: 74/6664351 lub osobiście: WOK, ul. Andersa 185. Więcej informacji (regulamin i karta zgłoszeń) na stronie www.wok.walbrzych.pl.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Galeria zaprasza

WOK z BMK

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Teatr z dotacją

Biblioteka otwarta i z grantem

Toyota zwiększy zatrudnienie

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Wraca kino plenerowe