Czytających: 5091

Wałbrzych: Festiwal goli

Niedziela, 1 marca 2020, 9:12
Aktualizacja: 9:20
W kolejny meczu kontrolnym piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali 5–3 Polonię Bystrzyca Kłodzka.

Początek meczu ułożył się znakomicie dla gości, którzy już w 3. minucie wyszli na prowadzenie. Później gra toczyła się głównie w środku boiska, ale jedna z kontr Polonii znów zakończyła się zdobyciem gola i od 20 minuty Bystrzyca prowadziła 2-0. Górnicy jednak szybko nadrobili te straty, bowiem na listę strzelców wpisał się Bartkowiak, a po chwili Siwński. W drugiej połowie nasi prezentowali się już znacznie lepiej i po golach Krawczyka i ponownie Bartkowiaka prowadziiliśmy 4-2. Na 5-2 podwyższył Sobiesierski, ale ostatnie słowo należało do przyjezdnych, którzy w 80. minucie ustalili wynik sparingu na 5-3 dla Górnika.

Górnik Wałbrzych -Polonia Bystrzyca Kłodzka 5-3 (2-2)