MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 26 maja
im. Filipa, Pauliny

Ferdek pilnie poszukuje domu

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 6 sierpnia 2010, 8:07
Aktualizacja: 8:09
Autor: red
Pies czeka na odpowiedzialną rodzinę, która zechce go zaadoptować
Fot. użyczone
Pies, który wabi się Ferdek, został znaleziony w centrum miasta. Miał połamaną tylną łapę w kilku miejscach. Poszukujemy dla zwierzęcia nowego właściciela.

Pierwszy lekarz, który zobaczył zwierzę, nie dawał mu dużych szans na przeżycie. Po drogiej operacji i zaangażowaniu kilku osób, pies wraca do zdrowia. Co więcej specjalistyczny zabieg przywróci mu niemal 100% sprawność.

Zwierzę zostało znalezione w Śródmieściu ponad tydzień temu. W poważnym stanie trafiło do lecznicy na ul. Wysockiego. Po drogiej operacji, wykonanej we Wrocławiu, jest szansa, że psiak wróci do zdrowia. Koszty zabiegu pokryło wałbrzyskie schronisko.
- Nie wyobrażam sobie, aby piesek poszedł do przepełnionej ochronki. Po tym co przeżył, wymaga odpowiedzialnej rodziny, która otoczy go troską i da mu miłość, której jest spragniony - mówi Marta Prell, która uratowała pieska.

Według opinii lekarzy, zwierzę musiało bardzo cierpieć. Było to bowiem otwarte złamanie. Obecnie Ferdek (bo tak nazwali go jego tymczasowi opiekunowie), przebywa w lecznicy.
- Apelujemy o pomoc. Potrzebny jest dom tymczasowy, a najlepiej stały azyl. Ferdek to drobny, wychudzony piesek o łagodnym usposobieniu. Ma około 5 lat . Wszyscy, którzy chcą zaadoptować psa, proszeni są o kontakt pod nr telefonu: 505 950 760.

Czytaj również

Raport prezydenta

Życzenia dla pielęgniarek

Lokale na sprzedaż

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 6-08-2010 8:56
fajna psina -ferdek jak kiepski:))))
~kolo 6-08-2010 13:16
Szkoda psa. Warto czasem zaadoptować czworonoga. Sam tak zrobiłem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Księgowość w kwarantannie

Wracają połączenia

Powiat dba o pracowników

Zakup firmowego auta – ile to rzeczywiście kosztuje?

Skromniej niż zwykle