MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Europejski Dzień bez Samochodu w Centrum Aqua Zdrój

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 24 września 2015, 8:55
Aktualizacja: Piątek, 25 września 2015, 7:05
Autor: opr.red.
Fot. aqua–zdroj.pl
W miniony wtorek w Centrum Aqua Zdrój miała miejsce impreza finałowa obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu w Wałbrzychu.

W ramach akcji została zorganizowana parada rowerowa grupy złożonej z przedstawicieli: władzy gminnej i powiatowej, firm i instytucji oraz dzieci i młodzieży szkolnej, która pokonała trasę ulicami Wałbrzycha w eskorcie Policji i Straży Miejskiej z Placu Magistrackiego przez Plac Grunwaldzki do Centrum AQUA ZDRÓJ. Fotorelacja ze startu/ Plac Magistracki: TUTAJ

Podczas imprezy plenerowej odbyły się konkursy, w tym m.in konkurs wiedzy o komunikacji miejskiej i konkurs plastyczny „Bez spalin w Wałbrzychu-zielone miasto”, pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, występy grup tanecznych, emisja edukacyjnego filmu w Mobilnym Centrum Promocji pt. „Miasto w ruchu”, warsztaty bezpiecznego poruszania się rowerem w ruchu drogowym, promocja komunikacji miejskiej i akcji „ Zamień wóz na bus” oraz prezentacja rowerów elektrycznych. Patronat nad akcją objął Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej.

FOTO:aqua-zdroj.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mają koncepcję

Radny straci mandat?

Wałbrzych spadł w rankingu

Szansa dla regionu

Upamiętnią generała

Palmiarnia po nowemu

Co słychać w Starej Kopalni?

Artur Siennicki prezesem WSSE