Czytających: 5153

Kraków: Ekstraliga piłkarska kobiet: Szkoda straconych punktów

Środa, 27 września 2017, 10:29
Aktualizacja: 11:30
Futbolistki AZS–u PWSZ Wałbrzych prowadziły w Krakowie 3–1, by ostatecznie zremisować 3–3.

Już w 7. minucie podopieczne Kamila Jasińskiego wyszły na prowadzenie za sprawą celnego trafienia Miłek. Niestety, w 26. minucie błąd wałbrzyskiej defensywy wykorzystała Bryzek i doprowadziła do wyrównania. Jednak już 3 minuty później ponownie wałbrzyszanki wyszły na prowadzenie, a to za sprawą celnego trafienia Mesjasz. Jeszcze w pierwszej odsłonie nasze futbolistki zdobyły kolejnego gola. Tym razem na listę strzelców wpisała się ponownie Miłek, która kapitalnie przymierzyła z rzutu wolnego. Niestety, w drugiej odsłonie nasze dziewczęta zaczęły popełniać błędy i kosztowało nas to utratę dwóch goli. W 80. minucie gola kontaktowego dla krakowianek zdobyła Sitarz. Miejscowe poszły za ciosem i w 82. minucie do remisu doprowadziła Maziarz.

AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych 3:3 (1:3)

AZS PWSZ: Dąbek - Aszkiełowicz, Gradecka, Mesjasz, Kędzierska - Dereń, Rędzia (68 Pluta), Ratajczak, Głąb - Rapacka, Miłek.