Czytających: 5413

Konin: Ekstraliga piłkarska kobiet: Dudek pozbawiła nas złudzeń

Wtorek, 9 maja 2017, 13:17
Aktualizacja: Środa, 10 maja 2017, 10:55
Futbolistki AZS–u PWSZ Wałbrzych uległy Medykowi Konin aż 0–5 w meczu wyjazdowym ekstraligi piłkarskiej kobiet.

Zdecydowanym faworytem były miejscowe piłkarki i już do przerwy po dwóch trafieniach Pauliny Dudek prowadziły 2-0. W drugiej odsłonie Medyk miał jeszcze wyraźniejszą przewagę, czego efektem dwa kolejne gole Dudek i jedno trafienie Guściory. W naszej drużynie z konieczności w końcowych minutach na boisku pojawiła się nawet rezerwowa bramkarka Urbańska, a było to spowodowane faktem, że akademiczki dysponowały w tym meczu bardzo wąską, zaledwie 13-osobową kadrą.

Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych 5:0 (2:0)

AZS PWSZ: Antończyk - Pluta, Aszkiełowicz (Urbańska), Mesjasz, Iwańczuk - Kowalczyk, Dereń (Smagur), Klepatska, Jelencic, Miłek - Maciukiewicz.