MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 28 maja
im. Jaromira, Justyny

Eko moda

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 30 września 2019, 10:32
Aktualizacja: Wtorek, 1 października 2019, 8:30
Autor: JAZ
Fot. JAZ
W sali łańcuszkowej na terenie Centrum Kultury i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył nietuzinkowy pokaz mody: „Słowiański jedwab”.

Jest to autorski projekt, który ma pokazać niezwykłą opowieść o ludzkim życiu. Organizatorem pokazu byli: Estera i Andrzej Grabarczyk oraz Jarosław Buzarewicz i Jan Jędrasik.

Pokaz mody to widowisko, które przenikają dwa światy: muzyki i właśnie mody. Wszystko razem ukazuje wachlarz różnorodnych odcieni stylizacyjnych. Same prace to bliski artystce recycling, który jest inspiracją do ekspresji przekazu. Pokaz ze sceny prowadziła kandydująca do senatu Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. Organizatorzy nie zapomnieli o podziękowaniach dla partnerów, bez których nie można byłoby przeprowadzić prezentacji. W role modelek wcieliły się kobiety, na co dzień matki, partnerki, ciocie. Panie, dla których świat modelingu to odskocznia od trosk codzienności. Autorka pokazu ma za sobą takie pokazy mody jak: "Recycling art”, "Drugie życie lnu i skóry”, "Spring 2013”, "Eko moda i uroda”. „Słowiański jedwab” jest najnowszym jej dziełem.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Plastyczny konkurs

Papież na Ziemi Wałbrzyskiej

Aktywna biblioteka

Zarząd Powiatu z absolutorium

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Co słychać w Wałbrzychu?

Pasja nauczania

Powiat dba o pracowników