MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Dziura w drodze

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Poniedziałek, 6 lipca 2009, 15:20
Aktualizacja: 20:38
Autor: PW
Fot. PW
W drodze wojewódzkiej nr 367 w okolicach mostu w Czarnym Borze znów zapadł się asfalt. Dziura ma około metra średnicy. Droga nie została jednak zamknięta dla ruchu. Kierowcy jakby nic się nie stało, omijają łukiem dziurę i jadą dalej.

W ubiegłym tygodniu pracownicy Zarządu Dróg Wojewódzkich postawili w tym miejscu znaki ostrzegawcze, bowiem droga w tym miejscu początkowo lekko się zapadła. Po kilku dniach część nawierzchni jezdni zostało podmyte przez wodę i metrowy płat asfaltu zapadł się całkowicie.

Natężenie ruchu jest tutaj bardzo duże. Jeżdżą przecież tędy nie tylko samochody osobowe, ale również ciężarowe. W najbliższych dniach droga ma zostać wyremontowana. Jednak przypomnijmy, że w ubiegłym roku doszło w tym miejscu do podobnego zdarzenia. Wtedy również woda płynąca pod drogą podmyła część jezdni. Wtedy droga została zamknięta na dwa tygodnie. Teraz sytuacja się powtarza.

- Powinni zrobić to raz a porządnie, bo w innym przypadku, co kilka miesięcy droga będzie się zapadać – uważa Bogdan Plich, kierowca z Wałbrzycha.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Utrudnienia na Białym Kamieniu

Nieco inne zakończenie

Mniej pacjentów

Modernizują Cieszów

Białe i czarne złoto Wałbrzycha

Duda wygrał tylko w Czarnym Borze

Zagospodarowali teren

Przyjedzie Duda