MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 25 maja
im. Grzegorza, Magdaleny

Dziewięć tysięcy kilometrów przygody w OSK

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 10 lutego 2011, 13:42
Aktualizacja: 13:42
Autor: Sven
Fot. Sławomir Pawlik
Świetlica OSK na Podzamczu pękała w szwach. Ponad sto osób przyszło posłuchać opowieści Alka Ziółkowskiego o Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Świetlicę Ośrodka Społeczno – Kulturalnego na Podzamczu wypełnili nie tylko członkowie Wałbrzyskiego Klubu Wędrowców, ale także miłośnicy turystyki i przygody, zwabieni możliwością poznania relacji Aleksandra Ziółkowskiego z jego podróży po USA.

Prezentacja skupiała się na dziewięciu parkach narodowych w południowej i południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych ze słynnym Yellowstone na czele.

Poza opowieścią i zdjęciami Aleksandra Ziółkowskiego, zaprezentowane zostały prace plastyczne dwojga członków Wałbrzyskiego Klubu Wędrowców. Łucja Topolewska, poza pasją turystyczną, spełnia się także w malarstwie, głównie przyrody. Bronisław Śliwowski preferuje grafikę, a jego prace są efektem indywidualnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.

Impreza zainaugurowała jubileusz sześćdziesięciolecia wałbrzyskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego.
– To nasza pierwsza jubileuszowa impreza. Kolejne już wkrótce. Mam nadzieję, że będą to miłe okazje do wspomnień oraz planowania przyszłości – rozpoczęła spotkanie prezes wałbrzyskiego oddziału PTTK Zofia Sikora.

Czytaj również

BWA też otwarte

Zagłębie wznawia treningi

Wałbrzych Centrum

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 10-02-2011 18:31
na wszystkich portalach juz jest o dzisiejszym protescie przy ratuszu,a tutaj dalej duze NIIIC!!!!!
~ 10-02-2011 20:22
Grunt, to pisać na temat. A może głąbie masz coś do powiedzenia na temat spotkania w OSK?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Galeria zaprasza

Kino "Zdrowie" online

Życzenia dla pielęgniarek

CYRKonia – wakacyjne warsztaty

Dolny Śląsk liderem