MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dziesięć lat za dziesięć szyb

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 6 września 2011, 8:01
Aktualizacja: 8:13
Autor: Sven
Fot. archiwum
Teoretycznie nawet dziesięć lat może posiedzieć za murami więzienia obywatel, który dążąc w sposób nielegalny do pozyskania złomu wybił dziesięć szyb w dwóch autobusach na terenie zajezdni MPK przy ulicy Ludowej.

Dwudziestodziewięcioletni złodziej, swoim działaniem, pogorszył stan techniczny i tak już zepsutych autobusów. W dodatku nie osiągnął celu, bo nie udało mu się wydobyć metalowych elementów podszybia. Wydarzenie miało miejsce w nocy z 10 na 11 sierpnia tego roku.

To jednak nie koniec przygód pechowego złomiarza. 2 września skoro świt odwiedzili go, a następnie zatrzymali policjanci z V komisariatu. Ponadto udowodnili mu sześć włamań do piwnic i garaży na terenie Wałbrzycha i Szczawna – Zdroju. W obliczu dowodów sprawca tych niecnych czynów przyznał się do winy i szczegółowo je opisał.

Jeżeli jego pech jeszcze się nie wyczerpał, to przez następne dziesięć lat będzie oglądał świat nie tylko przez szyby, ale także przez kraty.

Czytaj również

Mieszkańcy kontra kopalnia

Powrót za kraty

Urząd Marszałkowski odpowiada

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~black 6-09-2011 15:15
Zamiast 10 lat w wiezieniu powinien 5 pracować społecznie czyszcząc autobusy i przystanki
~mago 6-09-2011 16:51
Teoretycznie 10 lat,ale praktycznie 1r.pozbawienia wolności w zawiasach na 3 lata. I to maksymalnie!
~jsj 7-09-2011 7:15
a tak na marginesie policja go zatrzymala i dobrze. ukradl pareset zlotych(towar),a w mpk ukradl pol miliona i chodzi na wolnosci,to jest szczyt hipokryzji

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spokojne święta

Poszukiwani mordercy

GCB–K zrealizuje projekt

Potrzebował drzewa

Trwają zapisy