Czytających: 4377

Wałbrzych: Dziesięć goli w sparingu piłkarek AZS–u

Piątek, 28 lipca 2017, 13:25
Aktualizacja: 13:34
Remisem 5–5 zakończył się mecz kontrolny pomiędzy AZS–em PWSZ Wałbrzych a czeskim Lokomotivem Brno.

Nasze futbolistki wyszły na prowadzenie już w 2. minucie meczu po golu Kowalczyk, ale później stroną dyktującą warunki gry były Czeszki, które zaaplikowały naszym zawodniczkom w przeciągu 25 minut trzy gole. Wynik do przerwy ustaliła Szewczuk i po 45 minutach przegrywaliśmy 2-3.

W drugiej odsłonie kibice obejrzeli kolejną porcję trafień. Najpierw do wyrównania doprowadziła Miłek, jednak goście szybko odpowiedzieli i ponownie wyszli na prowadzenie. Do kolejnego remisu doprowadziła ponownie Miłek w 72. minucie meczu. W końcowych minutach AZS zdobył gola za sprawą celnego strzału Głąb, ale Lokomotiv wyrównał w 90. minucie.