MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzień Strażaka w gminie Mieroszów

Wiadomości: REGION, Gmina Mieroszów
Wtorek, 7 maja 2019, 7:30
Aktualizacja: 8:53
Autor: red
Fot. użyczone
4 maja w Gminie Mieroszów obchodzono Dzień Strażaka. Oficjalne uroczystości rozpoczęto Mszą Świętą w intencji strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieroszowie i Sokołowsku.

W uroczystości uczestniczyli posłanka na sejm Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński, Zastępca Burmistrza Mariusz Pawlak oraz Radni Rady Miejskiej Mieroszowa.

Podziękowania za codzienną gotowość do niesienia pomocy będącym w potrzebie, za zaangażowanie i ofiarność podczas akcji ratowniczo – gaśniczych, za podnoszenie swoich umiejętności i skuteczność działań ratowniczych, mimo rosnących wyzwań i ciągle nowych zagrożeń złożył strażakom Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński.

W swoim wystąpieniu Agnieszka Kołacz – Leszczyńska również przekazała podziękowania dla strażaków za służbę i za gotowość do niesienia pomocy, do ratowania życia i mienia.

Podczas uroczystości Burmistrz wręczył okolicznościowe statuetki oraz listy gratulacje jako wyraz uznania dla dotychczasowych działań strażaków, za ofiarną służbę, trud i poświęcenie. Po wystąpieniach odbyło się poświęcenie pojazdów gaśniczych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
67%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Poseł Murdzek z wizytą w Boguszowie–Gorcach

Po co nam Unia?

W Szczawnie–Zdroju remontują chodniki i drogi

Obchody 212. rocznicy Bitwy na Czerwonym Wzgórzu już dziś

Ogólnopolski Przegląd Diaporam w WOK–u

Pokrzywdzeni górnicy spotkali się w Starej Kopalni

Jest w czym wybierać

Niewybuch i pożary traw – pracowite dni strażaków z Czarnego Boru