MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzień Kobiet z Ladies Night

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 5 marca 2019, 10:30
Aktualizacja: 11:36
Autor: JAZ
Fot. organizatorzy
Kolejny wyjątkowy wieczór przygotowany specjalnie dla Pań przez Cinema City w ramach cyklu "Ladies Night" odbędzie się już 7 marca o godzinie 19:30, w przeddzień Dnia Kobiet.

To idealna okazja, by rozpocząć świętowanie w gronie przyjaciółek! Tego wieczoru oprócz przedpremierowego pokazu filmu „Całe szczęście” na uczestniczki czekać będą powitalne upominki i konkursy.

Mamy dla was cztery podwójne zaproszenia na wieczór "Ladies Night". Żeby otrzymać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Kto gra główne role w filmie "Całe szczęście"?

Na odpowiedzi, które należy przesłać na adres mailowy: konkurs.jz@gmail.com, czekamy do końca dnia.

Laureatów poinformujemy drogą elektroniczną.

*************************************************************************************************************************************************************************************

Ladies Night to wieczór pełen emocji, nie tylko tych filmowych! Tego dnia Panie mogą spędzić czas w kobiecym gronie, uczestniczyć w konkursach i wygrywać nagrody. Podczas najbliższej imprezy zostanie zaprezentowany najnowszy film twórców „Listów do M.3” i „Podatku od miłości” – komedia romantyczna „Całe szczęście”.

Wakacyjna miłość w zupełnie nieprzewidzianych okolicznościach – „Całe szczęście” to pełna uroku, polska komedia romantyczna, która nie tylko wzruszy, ale i rozbawi do łez! Życie Roberta, uporządkowanego muzyka z orkiestry symfonicznej, w którego rolę wciela się Piotr Adamczyk, ulega kompletnej zmianie, gdy na horyzoncie pojawia się pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Wychowujący samotnie dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski) Robert, onieśmielony urokiem Marty musi pogodzić swoje rodzicielskie obowiązki i dopasować spokojną przystań do energicznej, odnoszącej sukcesy kobiety. Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się dojść do porozumienia i wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Możesz zagłosować na swojego proboszcza

Zmarł były Mistrz Polski w koszykówce

Runęła ściana. Prawdopodobnie nikt nie ucierpiał

Zastępca burmistrza Boguszowa–Gorc spotkał się z mieszkańcami

W Hali Mistrzów zorganizowano "Targi Zawodów"

Znamy szczegóły Mszy Papieskiej

Strażacy podsumowali rok 2018

Wiosna popiera nauczycieli