MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzień Babci i Dziadka w ratuszu

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 13 stycznia 2012, 16:11
Aktualizacja: 16:18
Autor: RED
Fot. Sven
Koncert w Dniu Babci i Dziadka może być miłym dopełnieniem tego święta. Ciekawą propozycję na 21 stycznia ma wałbrzyski magistrat.

Prezydent Wałbrzycha zaprasza na koncert będący uświetnieniem jednego z ważniejszych i przyjemniejszych dni w roku – Dnia Babci i Dziadka.

Wszystkich Seniorów z okazji ich święta zachęcamy do wyjścia z domu i odwiedzenia wałbrzyskiego ratusza. Miłą atmosferę zapewni tercet smyczkowy Filharmonii Sudeckiej, który zaprezentuje standardy muzyki rozrywkowej, począwszy od „Kabaretu Starszych Panów”, skończywszy „Beatlesach”.

Koncert odbędzie się w Sali Witrażowej wałbrzyskiego Ratusza 21 stycznia (sobota) o godz.16:00.

Ilość miejsc w sali jest ograniczona, prosimy więc o zgłoszenie chęci udziału w imprezie do dnia 20 stycznia, pod numerem 74 66 55 110.

Czytaj również

Według ogólnopolskiego portalu, Wałbrzych zmienił się najbardziej w kraju

Poważny wypadek w Unisławiu Śląskim

Bitwa pod Strugą – inscenizacja

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~sAs 13-01-2012 21:32
(zaczepnie...)Tak!I to jest słuszna koncepcja. Jak już szkół nie będzie, to sobie dziadkowie i babcie będą do ratusza na takie okazje chodzić. A potem, to niech im ta ładna Pani doktor tę prezentację puści co w szkołach puszczała. A ta miła Pani z MOPSu tę, co była na "oświatowym kanciastym stole". A potem bardzo kulturalna Pani Danusia powie dziadkom by popierali prezydenta czynem i wracali do domu piechotą to nam się może społeczeństwo przeczyści. Na sam już koniec bardzo nostalgiczni Panowie radni: Robert i Zdzisław (to pan tata od tej ładnej pani doktor) poleją tej dobrej Czerwonej Oranżadki z woreczka, co im się po niej ciągle odbija PZPR-em. I jak już dziadostwu, przepraszam - seniorom-serca zmiękną to się ich odwiedzie na oddział do Pana Ćwierćetatowego Ordynatora.Pięknie będzie!
~jam 14-01-2012 22:44
Podoba mi się ta wizja. sAs. Lepiej tego nie można skomentować

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Po co nam Unia?

Zmarł pierwszy burmistrz Szczawna–Zdroju

Pielęgniarki Sanatoriów Dolnośląskich otrzymały "Złote Czepki"

Nowi sołtysi w gminie Głuszyca

Dzień Zwycięstwa w gminie Mieroszów