MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzięki prawidłowej reakcji uratowano ludzkie życie

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Czwartek, 26 listopada 2015, 14:42
Aktualizacja: 14:44
Autor: red
Fot. red
O dużym szczęściu może mówić 45–letnia kobieta. Dzięki informacji od Pani Marty z Czarnego Boru i szybkiej reakcji policjantów z Boguszowa–Gorc, 45–latka uniknęła śmierci z powodu wychłodzenia.

Wczoraj tuż po godz. 21.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odebrał zgłoszenie. Mieszkanka Czarnego Boru zadzwoniła z informacją, że widziała kobietę idącą do lasu. Zdziwił ją bardzo strój nieznajomej. Kobieta nie miała na nogach żadnego obuwia. Ubrana była w cienką bluzkę i spodnie dresowe. Na ramiona miała narzucony szal.

Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc oraz patrol Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Wałbrzychu. W czasie przeszukiwania zarośli na obrzeżach lasu znaleziono skuloną, śpiącą kobietę. Nie była ona w stanie wyjaśnić okoliczności, w jakich znalazła się w lesie. Wyziębioną do czasu przyjazdu pogotowia okryto kocami i umieszczono w radiowozie. Policjanci ustalili dane personalne kobiety.

Tylko dzięki reakcji Pani Marty z Czarnego Boru nie doszło do tragedii. Jej telefon i szybka interwencja policjantów uratowały życie innej 45-letniej mieszkance Czarnego Boru.

Czytaj również

Atak na ratownika

Większość za rządzącymi

Nobel dla Tokarczuk!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ula 26-11-2015 20:40
Wyrazy szacunku dla p.Marty i naszej policji! Uratowaliście komuś matkę i żonę, choć niestety z problemami.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Fałszywe dane

Domowa interwencja

Ukradła portfel

Nietuzinkowa postać

Wzniecił pożar, okradł urząd...