MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Dzieci pod kołami

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 4 grudnia 2019, 12:50
Aktualizacja: Piątek, 6 grudnia 2019, 8:38
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj na terenie Wałbrzycha doszło do dwóch wypadków drogowych z udziałem pieszych. Ranny został 8 – letni chłopiec przechodzący przez przejście dla pieszych oraz 7–latek, który wbiegł prosto pod nadjeżdżający samochód.

Do pierwszego zdarzenia drogowego doszło tuż po godz. 14.00 przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 44-letni mieszkaniec Wałbrzycha, kierujący samochodem Fiat Doblo, nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu i na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 8-letniego chłopca. Małoletni przechodząc przez pasy o parę kroków wyprzedził swoją babcię i prababcię. Chłopca z ogólnymi potłuczeniami przetransportowano do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło również przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu około godz. 17.30. 7-letni chłopiec wybiegł na jezdnię wprost pod koła prawidłowo jadącego Mercedesa, kierowanego przez 39-letniego mieszkańca Świdnicy. Małoletni z urazem nogi i stłuczeniem głowy został przewieziony do szpitala.

Okoliczności obu zdarzeń będą wyjaśniane teraz przez policjantów w prowadzonym postępowaniu.

Twoja reakcja na artykuł?

4
13%
Cieszy
2
6%
Hahaha
1
3%
Nudzi
4
13%
Smuci
1
3%
Złości
19
61%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Zebrali ponad 8 tysięcy podpisów

Dzik sprawcą wypadku

Aktywny 19–latek

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~bolo 14-12-2019 13:01
Piesi chodząc ,, bez wyobrażni i głów ,, sprawdzają refleks kierowców , kończy to sie ; kierowca mandat a pieszy w szpitalu , w gipsie , na wózku , zależy ile miał szczęscia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Casting wokalny

Chcą pieniędzy na stadion

Aktywna słaba płeć

Zatrzymana na Malczewskiego

Kibice chcą remontu