MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Dwudniowe pokazy mody w Victorii za nami

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 19 września 2011, 14:57
Aktualizacja: 15:29
Autor: Sven
Fot. Sven
Nie trzeba jechać do Mediolanu aby zobaczyć pokaz mody. Można to zrobić także w Wałbrzychu. Taką propozycję dla swoich klientów miała w ostatni weekend Galeria Victoria.

Dwukrotnie, w sobotę, a potem w niedzielę, odwiedzający Galerię Victoria mieli okazje naocznie sprawdzić co „piszczy” w modzie, jeśli chodzi o zbliżającą się wielkimi krokami jesień.

Ponad dwadzieścia firm sprzedających swoje produkty w Galerii Victoria przedstawiło jesienne kolekcje pod wspólnym tytułem „Jesień za pasem”. Mogliśmy zobaczyć propozycje takich uznanych marek, jak: Triumph, Tally Waijl, Perre Cardin, Takko, Camaieu, KappAhl, Cubus, C&A, New Yorker, On & Ona, Mango, Americanos, 4F, Gatta, Top Secret, Sporting, obuwie firmy Altero, biżuterię firmy Glitter oraz dziecięce kolekcje marek Wójcik, Quadri Foglio, Smyk i 5-10-15.

Każdorazowo, o pełnej godzinie, wokół wybiegu gromadziło się kilkadziesiąt osób szukających inspiracji do stworzenia własnych kolekcji. Następnie widzowie znikali, zapewne w sklepach prezentujących się firm. Jest to o tyle prawdopodobne, że wszystkie sklepy kusiły rabatami i upominkami.

Czytaj również

Radny straci mandat?

Remontują trybuny

Zrobią drogę na cmentarz

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~:) 19-09-2011 19:05
Model z fotki 35 najlepszy !!!! brawa ! :)
~ala 20-09-2011 7:09
fotka 35 - wspanialy model, duze brawa!!!
~gość 25-09-2011 0:14

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zmarł symbol Wałbrzycha

Hołd dla Generała

Wałbrzych spadł w rankingu

Pozytywne wibracje