MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 30 maja
im. Jana, Karola

Dwójka jeździ inaczej

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 11 sierpnia 2010, 11:29
Aktualizacja: 16:40
Autor: PAW
Autobusy miejskie linii nr 2 zmieniły nieco trasę podróżowania
Fot. red
Od 10 sierpnia autobusy miejskiej linii nr 2 jeżdżą nieco inną trasą. Spowodowane jest to remontem ulicy Kosteckiego.

Dział Programowania Przewozów Zarządu Dróg i Komunikacji w Wałbrzychu informuje, że od 10 sierpnia z powodu remontu ulicy Kosteckiego zmianie uległa trasa przejazdu autobusów linii komunikacyjnej nr 2.

Na czas remontu drogi w układzie awaryjnym trasa przejazdu poprowadzi ulicą Kosteckiego do przystanku końcowego u zbiegu ulicy Barbusse’a, a następnie ulicami Barbusse’a i Kresową do ulicy 1 Maja.
- Wreszcie remontują ulicę Kosteckiego. Moim zdaniem to jedna z najgorszych dróg w mieście – mówi jeden z kierowców autobusów.

- Już dawno powinni wyremontować tę drogę. Przecież ona nie nadaje się do jazdy. Dziura na dziurze tylko – uważa Bogdan Chruściel, mieszkaniec wałbrzyskiego Sobięcina.

Na zmienionej trasie obowiązywać będą wszystkie przystanki. Godziny odjazdów autobusów nie ulegną zmianie.

Ponadto ZDiK informuje, że w czwartek 12 sierpnia, w siedzibie ZDiK-u przy ulicy Armii Krajowej 35 nie będzie energii elektrycznej, co oznacza, że obsługa petentów będzie prowadzona w ograniczonym zakresie.

Czytaj również

Żłobek już wkrótce

Wałbrzych Centrum

Kamera im pomoże

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~StArt 12-08-2010 11:23
Super, świetnie, fantastycznie. BRAVO !!! Tam się nie da jeździć od zawsze, a przynajmniej od wczesnych lat osiemdziesiątych - czyli odkąd pamiętam. Oby tylko zrobili to porządnie, bo tam asfalt po prostu zjeżdża z górki pod ciężkimi autami. Takich właśnie działań oczekujemy od włodarzy miasta ...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odzyskają wodę

Tunel w remoncie

Castle Party odwołane

Wiosenne przeboje

Co słychać w Wałbrzychu?