MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Dwa wypadki, kilka kolizji

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Wtorek, 18 kwietnia 2017, 12:55
Aktualizacja: 13:08
Autor: opr. PAW
Fot. KMP Wałbrzych
To bilans tego, co wydarzyło się na wałbrzyskich i powiatowych drogach w okresie świątecznym.

W okresie 14-17 kwietnia policjanci na drogach Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego prowadzili działania pod kryptonimem „Wielkanoc”. W wyniku tych działań, funkcjonariusze zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą okazał się 46-letni mieszkaniec Wałbrzycha, który miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci odnotowali 2 wypadki drogowe, bez ofiar śmiertelnych i 21 kolizji.

Do wypadku doszło m.in. w Głuszycy (pisaliśmy o tym na naszym portalu w poniedziałek 17 kwietnia). Tam 36-letnia mieszkanka Głuszycy, która kierowała samochodem marki Renault, nie dostosowała prędkości do panujących warunków atmosferycznych i na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem marki Renault, którym z kolei kierował 30-letni mieszkaniec Wrocławia. Pogotowie zabrało poszkodowanych kierowców oraz pasażerów do szpitala, ale po udzieleniu pomocy medycznej zostali oni wypisani do domu.

W świąteczny poniedziałek 17 kwietnia w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ul. Buczka i ul. Kolejowej w Boguszowie, kilkadziesiąt metrów od remizy strażackiej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku kolizji poszkodowana została kierująca pojazdem młoda kobieta. Strażacy z Boguszowa przybyli na miejsce kilka chwil po zdarzeniu i od razu przystąpili do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanej i robili to do momentu przekazania zespołowi ratownictwa medycznego.

Czytaj również

Bezpieczeństwo w wakacje

Zagospodarowali szczyt

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~miśka 18-04-2017 14:30
Wg przedstawionych zdjęć w poprzednim art. to mieszkanka Głuszycy ma uszkodzony lewy tył. Gdzie to czołowe zderzenie?
~ bez pojęcia o jeździe 18-04-2017 14:44
Czołowe, nie czołowe, za taką jazdę powinni odbierać prawo jazdy za bezmyślność. Na co najmniej 5 lat.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mierzą prędkość

Namówił 11–latkę do przestępstwa

Meble ogrodowe przewozili autobusem

Złodzieje zatrzymani

Prosto w mur