Zalogowanych: 7

Europa: Dwa mecze Oleksego w eliminacjach Mistrzostw Europy do lat 21

Środa, 7 września 2011, 10:48
Aktualizacja: Czwartek, 8 września 2011, 11:13
Były gracz wałbrzyskiego Górnika – Paweł Oleksy – rozegrał dwa mecze w reprezentacji Polski do lat 21 w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej.

Najpierw nasza drużyna wygrała w albańskiej Korczy z gospodarzami 3-0. Gole dla biało-czerwonych w tym meczu zdobyli Łukasz Teodorczyk dwa oraz Ariel Borysiuk. Paweł Oleksy zagrał w tym meczu na lewej obronie pełne 90 minut.

Wczoraj nasza reprezentacja spotkała się w Kielcach z Rosją. Nasi, mimo niezłej gry, musieli uznać wyższość rywala i przegrali 0-2. Oleksy wyszedł w podstawowym składzie i dotrwał na murawie do 89 minuty, kiedy to trener Stefan Majewski postanowił zastąpić Oleksego Damianem Ałdasiem. W meczu z Rosją Oleksy został ponadto ukarany żółtą kartką.