MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Drugi dzień obchodów I Spotkania Miłośników Łowiectwa i Jeździectwa

Wiadomości: Szczawno-Zdrój
Wtorek, 1 września 2015, 6:30
Aktualizacja: 6:59
Autor: Katarzyna Szwarc
Fot. Katarzyna Szwarc
W niedzielę na terenie Dworzyska w Szczawnie–Zdroju odbył się drugi dzień I Spotkania Miłośników Łowiectwa i Jeździectwa.

Pierwszy dzień należał do miłośników łowiectwa, którzy mogli wziąć udział w wielu różnych imprezach odbywających się w głównej mierze w centrum Szczawna-Zdroju. Drugi dzień należał zaś do osób interesujących się jeździectwem.

Obchody drugiego dnia I Spotkania Miłośników Łowiectwa i Jeździectwa przeniosły się do Dworzyska, gdzie głównymi gwiazdami były konie. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających moc atrakcji, w tym zabawy i konkursy dla dzieci, czy przeróżne pokazy z udziałem wierzchowców.

Kuracjusze i mieszkańcy Szczawna-Zdroju mogli podziwiać m.in. paradę jeźdźców, obejrzeć prezentację różnych ras koni czy pokaz ujeżdżania. Zorganizowano również zawody w skokach przez przeszkody oraz pokaz powożenia.

Czytaj również

Zabawa gwarantowana

Duda wygrał tylko w Czarnym Borze

Przyjedzie Duda

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ab 1-09-2015 8:53
Szkoda że nie pokazali kuracjuszom i mieszkańcom zastrzelonej zwierzyny leśnej, a najlepiej tej dogorywającej na pace samochodu.
~aga 1-09-2015 11:00
Sadysci polujacy dla sportu i tchorze do tego bo najlatwiej jest zabic bezbronne jak dziecko zwierze
~Kaktus 2-09-2015 9:39
Powinno być Miłośników Zabijania i Jeździectwa, a największą aaatrakcją spotkania, pokaz dobijania postrzelonych zwierząt, przepraszam zarzynania. Miałem ochotę iść na spotkanie i zobaczyć tych ludzi z bliska, ale brzydziłem się.
~Tomasz 2-09-2015 13:24
Jasne lepiej kupić Mięsko hodowlane z marketu które na oczy nie widziało łąk ani dworu tylko hodowle, ludzie od setek lat polują i nikomu to nie przeszkadzało Żal mi takich wypowiedzi
~aga 2-09-2015 20:45
Do Tomasz czlowieku epoka brazu sie zakonczyla i trzeba byc hipokryta aby nie pojac ze wspolczesnie ludzie poluja dla sportu a wiec dla zabawy ,przyjemnosci!!!a popieranie takiej zenujacej,prymitywnej i sadystycznej rozrykwki nie powinno miec miejsca!!caly ten burmistrzyk Szczawna nie powinien promowac i wspierac agresji ale pozytywne sposoby rozladowania napiecia ktore nikogo nie krzywdza !!
~ab 2-09-2015 21:19
Wszystkim myślącym i sprzeciwiającym się temu barbarzyństwu polecam stronę na fb: Ludzie Przeciw Myśliwym Cała prawda o praktykach powszechnie stosowanych przez "przyjaciół lasu".
~Piskorz 3-09-2015 14:29
Około 100 Posłów w Sejmie uwielbia ten sport, a to tłumaczy dlaczego PZŁ to Państwo w Państwie. Barbarzyństwo wobec bezbronnych zwierząt w majestacie prawa bardzo źle świadczy o postawie moralnej osobników tworzących prawo. No, ale tacy pchają się do władzy, tacy bez zahamowań, no i takich wybieramy. Warto się nad tym zastanowić przed wyborami.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Duda w Wałbrzychu

Otwarta lekcja

Sukces na początek

Nowe zadania Terytorialsów

Sala Krzywa odzyskuje blask